• Našpičena ekipa

  • Razvijalec/ka programske opreme DoorCloud

    Objavljeno:
    6.6.2019

    Špica je vodilni ponudnik poslovnih informacijskih rešitev v Adriatic regiji. V podjetjih v Ljubljani, Zagrebu, Beogradu, Sarajevu, Skopju, Podgorici in Londonu je združenih preko 100 strokovnjakov. Ključna področja poslovanja so koncentrirana na WFM – Work Force Management in SCM – Supply Chain Management, tako v regiji preko lastnih podjetij, kot v širšem EMEA prostoru preko partnerjev.

    V Špici na prvo mesto postavljamo zaposlene. Zavedamo se, da so ravno naši sodelavci s svojim znanjem, inovativnostjo in agilnostjo ključnega pomena za utiranje Špicine poti proti vrhu. Velik pomen dajemo razvoju zaposlenih, s čimer skušamo prepoznati in razviti njihove najboljše potenciale.

    DoorCloud developer

    OPIS DELOVNEGA MESTA:

    • razvoj spletnih aplikacij,
    • analiziranje, oblikovanje in kodiranje programskih rešitev (full stack),
    • razvijamo s pomočjo agilnega procesnega modela »Scrum«, ki spodbuja timsko delo, komunikacijo in tesno sodelovanje z ostalimi sodelavci.

    PRIČAKUJEMO:

    • VII. stopnja izobrazbe (univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja),
    • ali izjemne delovne reference,
    • samostojnost, komunikativnost in sposobnost dela v timu,
    • navdušenje nad razvojnimi izzivi,
    • znanje angleškega jezika.

    POTREBNA TEHNIČNA ZNANJA:

    • dobro poznavanje C# / .Net,
    • dobro poznavanje Javascript,
    • dobro poznavanje HTML5/CSS3/Angular.

    PREDNOSTNA TEHNIČNA ZNANJA:

    • dobro poznavanje konceptov designa UI/UX,
    • izkušnje z Azure in/ali AWS platformo,
    • izkušnje z Ionic 3, WEB API 2, NHibernate,
    • izkušnje z dobrimi razvojnimi praksami (design patterns, OOP).

    KAJ NUDIMO:

    • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev,
    • zanimivo delo s poudarjenimi mednarodnimi ambicijami,
    • kreativno in sproščeno delovno okolje,
    • strokovno usposabljanje in izobraževanje,
    • urejene procese po ISO standardih,
    • udeležba zaposlenih pri dobičku podjetja,
    • fleksibilen delovni čas in možnost dela od doma,
    • dodatno pokojninsko zavarovanje po 6 mesecev zaposlitve.

    Certifikati podjetja in nedavno prejete nagrade:

    • ISO9001 – upravljanje kakovosti in inovacij,
    • ISO27001 – sistematično upravljanje in varovanje informacij,
    • certificiran Špica razvojni center s 24 raziskovalci,
    • SPIRIT: ITM Izvoznik leta 2017.

    V kolikor želite soustvariti razvoj Špica podjetij v regiji in sodelovati pri ambiciozni širitvi v EMEA prostor, vas vabimo, da posredujete prijavo (življenjepis in spremno pismo s pripisom »Razvijalec/ka programske opreme«) na e-naslov: zaposlitev@spica.com.

    Obvestilo glede obdelave podatkov kandidatov za zaposlitev najdete na povezavi tukaj.

Stopite v stik

01 568 08 00
info@spica.com